Atbalstītāji

FK Valor organizācija izsaka milzīgu pateicību katram mūsu atbalstītajam, kas iestājas par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu īpašu akcentu liekot uz futbola nodarbībām. Ar mūsu atbalstītāju kopīgu redzējumu uz futbola attīstību Latvijā mēs regulāri spēlētājus motivējam ar atbalstītāju sarūpētām dāvanām, kas rada sacensību garu katrā treniņā. Futbola klubs Valor darbojās, kā biznesa modelis kurš saviem atbalstītājiem rekomendē izveidot savstarpēju sadarbību.

Sponsori
KGM
SIA KGM piedāvā visu iespējamo Jūsu fermai : papildbarības zirgiem, sēklas, plēves, auklas, tīklus, mazgāšanas līdzekļus un dezinfekcijas līdzekļus, barības izejvielas, mēslojumus, kā arī daudz ko citu!
Apmeklēt mājaslapu
ESL Europe Army Supply
Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir armijas, kuģu, ostu, apgāde ar tehniskajiem materiāliem. Vienmēr atvērti jaunām sadarbībām un jauniem projektiem, un pieejami 24 stundas diennaktī.
Apmeklēt mājaslapu
Ropažu Novada Pašvaldība
Lielākais novads Rīgas rajonā ir īpašs ar sportisko gaisotni kas virmo novadā, tāpēc Ropažu novada pašvaldība atbalsta bērnu un jauniešu sporitskās aktivitātes!
Apmeklēt mājaslapu
Liepavoti
Liepavoti ir uzņēmums ar plašu piedāvājumu, galvenie no tiem : starptautiskie kravu pārvadājumi Eiropā un Skandināvijas valstīs, mazumtirdzniecība, sabiedriskā ēdināšana, celtniecības tehnikas un autotransporta pakalpojumi un noma.
Apmeklēt mājaslapu
Renli
Palīdzēs Jums iegādāties savu kāroto auto ar izdevīgiem nosacījumiem.
Apmeklēt mājaslapu
EGSolutions
Piedāvā jebkāda veida elektromontāžu.
Apmeklēt mājaslapu
Lacuna Aqua
Lacuna Aqua ir kvalitatīvs dzeramais ūdens, kas satur nepieciešamās minerālvielas cilvēka organismam! Ūdeni ir iespējams pasūtīt uz mājām,biroju vai uz pasākumu - nekavējies un pasūti kvalitatīvāko dzeramo ūdeni Latvijā!
Apmeklēt mājaslapu
YES WE CAN
YES WE CAN ir reklāmas ražotne, kas piedāvā nestandarta risinājumus katra klienta individuālām vajadzībām.
Apmeklēt mājaslapu
Draugi
Meinard's Jerky
Vītinātas uzkodas, kas neatstāj vienaldzīgu! Remdēs izsalkumu garākā pārbraucienā,vai līdz brīdim, kamēr rodas iespēja tikt pie kārtīgāka ēdiena, kā arī lieliska uzkoda pie kāda atspirdzinoša dzēriena! Ražots no Latvijā.
Apmeklēt mājaslapu
Pica Mimi
Vēlies remdēt savu apetīti ar siltu un neatkārtojamu picu? Nekavējies un pasūti uz mājām Ropažu novadā gardo Pica Mimi.
Apmeklēt mājaslapu
House 12
Vērsies pie trenera Dāvida pēc atlaižu kupona un ieturi maltīti vai izbaudi dzērienu ar 15% atlaidi Rīgas sirdī.
Apmeklēt mājaslapu
Kartestika
Vēlies sajusties, kā īsta futbola zvaigzne? Ienāc un personalizē savu FUT Karti jau tulīt vai uzdāvini draugam neaizmirstamu dāvanu!
Apmeklēt mājaslapu
Karlis Praulins Design
Izdomās un realizēs Tavas idejas grafiskajā dizainā. Logo izstrāde, mājaslapu izstrāde, reklāmas, baneri, ēdienkartes, portfolio, un dažādas citas ar grafisko dizainu saistītas lietas!
Apmeklēt mājaslapu
PriceKiller
Iepērcies interneta veikalā ar -5% atlaidi ievadot mūsu sadarbības kodu – PriceKillerxValor – Plašs piedāvajuma klāsts!
Apmeklēt mājaslapu
Vairāk Saules
Plaša ēdienkarte, neatkārtojama garša un labsirdīgs kolektīvs - veldzē savu apetīti un pasūti ēdienu uz mājām! Vairāk Saules motivē mūsu spēlētājus ar dāvanu karti par centību treniņos!
Apmeklēt mājaslapu