"Ādas bumbas" čempionāts katru gadu tiek sākts pavasarī un finišē rudenī. Pirmajā posmā čempionāts tiek izspēlēts reģionos, kur tiek noskaidrota katra Latvijas futbola reģiona labākā komanda, kas izcīna tiesības to pārstāvēt finālturnīrā Rīgā. Čempionāts notiek divās vecuma grupās: U-13 un U-15.

U-15 vecuma grupas izšķirošajās cīņās, kurās piedalījās četras komandas, Mārupes SC pirmajai vietai pietika ar divām uzvarām un neizšķirtu (0:0) pret otrās vietas ieguvējiem Jelgavas BJSS. Godpilnā trešā vieta FK "Valor"/Ropaži jauniešiem.

Vēlos pateikties ikvienam spēlētājam kurš piedalījās divos Ādas bumbas posmos Vidzemes reģionā. Diemžēl finālturnīrā neieradāmies ar optimālo sastāvu un bez pastiprinājuma spēlētājiem, kā rezultātā trīs spēles katram bez atpūtas. Paldies puišiem par degsmi acīs un par vēlmi pārstāvēt savu ciematu, novadu un komandu!

Par U15 vecuma grupas labāko aizsargu tika atzīts mūsu komandas spēlētājs Jurģis Lindbergs, un par mūsu komandas labāko spēlētāju tika atzīts Jēkabs Zuters!

Komandas sastāvs : Eduards Krots, Kristens Masļakovs, Markuss Čiekurs, Jurģis Lindbergs, Rainers Meijers, Reinis Šteinbergs, Daniēls Pinka, Jēkabs Zuters, Rodrigo Melderis, Marks Jeršovs, Markuss Raudivs, Renārs Cīrulis.