No jūnija līdz septembrim norisinājās Vidzemes čempionāts dažādām vecuma komandām. Vidzemes čempionāta grafiks un specifika ir, ka katrā posmā iekrātie punkti kopsummā skaitās kopā, kas veido beigu rezultātu! Tas tikai nozīmē to, ka visu posmu garumā ir jādemonstrē stabils futbols un mazas kļūdas ļauj ieņemt zemākas vietas.

Futbola klubs Valor/Ropaži ar septiņām komandām šogad piedalījās vasaras Vidzemes čempionātā, kurā viss veiksmīgāk spēlēja 2006/2005.gadu komanda, kas ieņēma 3.vietu Vidzemes Ādas bumbas turnīrā! Pateicamies mūsu atbalstītajiem un Ropažu novada pašvaldībai par atbalstu vasaras garumā, kā arī spēlētājiem par pašatdevi un vēlmi cīnīties kluba un novada labā, kā arī viņu vecākiem par atbalstu audzēkņiem! 

Komandu vasarā pārstāvjēja : 

2013.gadi : Sandris Meistars, Aleksa Berķe, Henrijs Krūziņš, Raits Rinkēvičs, Gustavs Šreibers, Gustavs Selens, Martins Mekons, Paula Gulbe, Roberts Jupatovs, Marks Biķis, Nikijs Teteris.

2012.gadi : Jorens Urbanovičs, Teodors Vimba, Alberts Meistars, Raivis Šeršnovs, Elīna Pence, Roberts Grigorjevs, Margarita Vancāne.

2011.gadi : Linards Garais, Kristīne Lindberga, Jurģis Liepiņš, Atis Smukša, Kristofers Krūziņš, Olivers Hofmanis, Matvey Shveskiy, Matīss Rotbergs, Gabriels Daugulis, Joannis Kolliopuls, Reno Kolliopuls.

2010.gadi : Martins Mihailovs, Ralfs Dzenis, Reinis Kublickis, Ārons Pinka, Alise Štolcermane, Matīss Artimovičs, Dāvis Ģīlis.

2008.gadi : Marks Jeršovs, Rodrigo Melderis, Daniēls Pinka, Jēkabs Zuters, Roberts Lauberts, Matīss Krūmiņš, Justs Štrikers.

2007.gadi : Markuss Čiekurs, Jurģis Lindbergs, Ņikita Goļešovs, Oļegs Vancāns, Tomass Štolcermanis, Rainers Meijers, Renārs Cīrulis, Rauls Valge.

2006-2005.gadi : Eduards Krots, Emīls Rotbergs, Kristaps Klišāns, Reinis Šteinbergs.